Eshop

login 

                                         Plesne v práčke

 

Príčinou čierne škvrny a pleseň na tesnení dvierok

 

To, ako je uvedené v extrémny príklad na fotografii na pravej strane, je spôsobená bakteriálnou nahromadeniu vo vašom počítači kvôli zlému čisteniu. Je to naozaj tak jednoduché a až príliš často, je to spôsobené nesprávnym používaním čistiacich prostriedkov.

Čo sa stane, je, že v dávkovaní alebo použitím nesprávneho pracíeho prostriedku príliš dlho bez vykonania udržby umožní baktériám vybudovať v práčke, ktoré rastú veľmi šťastne v teplých vlhkých podmienkach, ktoré nakoniec viedli k čo je tu na tesnenie dvierok alebo dverí gumy ako niektorí ľudia hovoria.

Tiež používajú iba tekuté pracie prostriedky, tekuté tablety, farba len prášky (alebo kvapalina), rovnako ako väčšina "alternatívnych" produkty, ako sú Soapnuts, Ecoballs Ecover a to nie neobsahujú bielidlá a neodoberie žiadne baktérie účinne. Ak by ste chceli použiť tieto alternatívne produkty, ktoré budú musieť pridať bielidlo, aby sa zabránilo "šedivenie" vášho biele priebehu času, rovnako ako iné problémy.

Si môžete prečítať oveľa viac na týchto prírodných produktov .

Odchod dvierka mierne pootvorené, ak ich nepoužívate tiež veľmi pomáha, pretože to umožňuje tesnenie vyschnúť a bráni rastu baktérií vo vnútri bubna práčky, rovnako ako tesnenie dverí.

Účinky na práčku a The Cure

Ako môžete vidieť z fotografií účinky sú veľmi viditeľné a poznateľné voľným okom a pri údržbe umývaní pomôže situácie, v závislosti na tom, ako zlé je to tam môže byť nič iné ako vymeniť tesnenie dvierok. Na väčšine práčky môžete očakávať, že zaplatí zhruba 60-80 eur, že toto vykonáva technik ak je to naozaj zlé.

Nakoniec jediným skutočným liekom je náhradné tesnenie dverí pre práčky a umývačky potom pravidelnú údržbu.

Ale skôr, než zavoláte opravára skúste vyčistiť tesnenie s trochou tekutého prášku na riad ,ak pomôže jasné, že to nie je tak zlé.

Tam boli niektoré správy z inej čistiace práce v niektorých prípadoch, ale sú útržkovité v najlepšom prípade z väčšej časti, a je veľmi ťažké dostať sa do štrbín tesnenia dverí, aby si to vyčistiť.

V prípadoch, kedy sa tak stane, obávam sa, že skoro zakaždým, keď je príliš neskoro v čase, keď ste s tým niečo urobiť, a tam je malá alternatívny bar náhradné tesnenie dverí a že prevencia je lepšia ako liečba.

Aby vaše tesnenie dvierok čisté môžeme odporučiť použitie, a najmä, Affresh výkon čistiarne Kit. Affresh drží baktérie vo vnútri stroja sa vďaka pravidelnému užívanie (rovnako ako zabíjanie nemilým zápach z počítača), ale obsahuje, čo sa označuje ako "Grit Grabber" tkaniny, v skratke je to jedno vymazať navrhnuté odstrániť čo najviac špinu a baktérie alebo plesne od tesnenie dverí na práčku, ako je to možné. Nehovoríme, že sa vylieči každý prípadoch, pretože, ako sme povedali, ak je to naozaj zlé už jediným riešením je vymeniť tesnenie dverí, ale ako preventívny liek a celkový zdravotný stav vašej práčky je veľmi dobre.

Viac o Práčke čistení

Môžete si nájsť viac, ale aj súvisiace informácie o účinkoch nevykonáva údržbu umyť v nasledujúcich článkoch:

ako sa vyhnúť nepríjemným pachom a ako sa ich zbaviť

ako je čistiť, aby sa zabránilo pachom a baktériam vybudovať UPS