Eshop

login 

                                  Smradľavá Práčka

 

 

To je celkom bežná vec, že sa ?? zákazník sťažuje na zápach z práčky alebo sušičky práčky.

Najprv začnime s prostým faktom, že žiadna zložka, ktorá môže spôsobiť zlyhanie zápach z vnútra práčky. Ospravedlňujeme sa, ale to nie je chyba so strojom a bude nepochybne z nejakej formy externého zdroja av tomto článku si vysvetlíme, čo spôsobuje problém, ako to vyriešiť a ako sa vyhnúť nepríjemné pachy z vašej práčky.

Hlavné faktory, ktoré môžu spôsobiť problém, sú tu vysvetlené, a mali by ste si prečítať tento článok a dôkladne skontrolovať, rovnako ako môžete pred volaním žiadny servis. Ak máte zapáchajúcu práčku Prosím, prečítajte si tento článok v plnom rozsahu, ako to pomôže vyriešiť problém, a nie si to znovu.

Je to tiež Donieslo sa nám, že existuje mnoho ľudí, ktorí tam, spolu s niektorými spoločnosťami, ktoré dávajú neuveriteľne zlé rady, ako riešiť tento problém, väčšinou sa snažiť, aby vás kúpiť nejaký tovar ako práčku čistejšie, z ktorých väčšina je zameraná na rokovania s vodným kameňom, nie je zápach problémy. Pokyny uvedené v tomto článku sú správne a my Vám vysvetlí, ako môžete skúsiť problém vyriešiť zadarmo, ak chcete, alebo použiť komerčný produkt, ktorý vyrieši problém, správne.

Pri nízkych teplotách Umýva a plastové nádoby

Konzistentné nízke teploty umývania bez údržby prania sa veľmi často za následok hromadenie baktérií vnútri bubna Ak skombinovať s tekutým čistiacim prostriedkom (viac o tom nižšie), potom je takmer dokonalý recept na baktérie vybudovať vnútri bubna svoje práčka.

Ale to nikdy byť problém, a hoci nemôžeme dokázať, si myslíme, že vieme, prečo.

Sú práčky sa dostali lacnejšie a lacnejšie, aby sa ušetriť na výrobných nákladov výrobcov sa pohybovalo od používania smaltované a nerezové vane (veľký bubon okolo jedného dáte oblečenie, v ktorom drží voda) a presťahoval sa takmer výhradne na použitie plastových . Existuje len veľmi, veľmi málo nízke náklady na umývacie stroje sa, že nemajú vonkajšie plastovou nádrž.

Plastové nádrže sú zákutia, ktoré môžu rásť baktérie ako je spôsob, akým sú určené a povrch nie je hladký ako z ocele alebo smaltované umožní baktériám, aby sa držanie a chov. To vytvára a vedie k zápachu.

V extrémnych prípadoch sa môžete dostať kusy foriem prichádza v umývaní alebo malé čierne škvrny, škvrny na oblečení atď. Áno, v prípade, že ste sa to ešte zvládla, je tu veľa a veľa ľudí tam, že sú ich pranie odevov v baktériách a potom sa čuduje, prečo máme problémy podráždenie kože.

Myslíte si, používať tekutý prací prostriedok?

Ak odpoveď znie áno, potom je to pravdepodobne problém, pretože nie je chlór bieliace činidlá v kvapalnom prášku a má tendenciu sa cítiť trochu zrelé po chvíli.To je tiež veľmi jednoduchá a má sklon k nadmernému dávkovanie, čo môže viesť k stuhnuté hmoty v goo alebo priamo na bubon, ktorý v extrémnych prípadoch môže skutočne spôsobiť koróziu hliníka bubon hriadeľa.

Znázornené na fotografii vpravo je zle skorodovaný zliatiny drum pavúka podpory z práve také zaobchádzanie, a to je, zďaleka nie je to najhoršie, čo sme videli.V niektorých prípadoch naozaj zlé podporujú takmer rozpadá.

Ospravedlňujeme sa mydlový prášok výrobcovia, ale vidíme to v oblasti po niekoľkých rokoch.

Liek je použiť prášok (reálne veci z veľkej krabice) a roztok sa cez varu alebo vysokou teplotou so strojom prázdne, toto je známe ako servisné pranie 90 C . Alebo môžete vyskúšať a používať čističe práčky alebo jedlej sódy, octu obaja sú veľmi efektívne pri čistení tohto.

Ariel tablety sú tiež v poriadku, lebo rozpustiť rovnako rýchlo ako prášok a môžu byť použité v šuplíku na rozdiel od všetkých ostatných.

Stierkovej hmoty z odpadových domu s odtoku kanalizácie

Často sa dočkáme prístroja nesprávne nainštalovaná a špinavej vody z kanalizácie, aby sa vrátil do prístroja. Vidíte Ak spotrebič pomaly sa plní, keď je vypnutý, je takmer isté, že to je problém a budete potrebovať inštalatér a nie opravar.

Môžete tiež vyskúšať čistenie tip, ako je uvedené vyššie, ale to nezabráni problém re-vyskytujúce sa v určitej fáze.

Údržba Čistenie

Pre túto chvíľu jediná možnosť, musíme odporučiť, tak pre údržbu pranie, je to plné "variť",90 C pracieho programu (tak horúce, ako sa môžete dostať v podstate) s obsahom bieliaci čistiaci prostriedok ci ocot Najlepšie variantom je, že Odporúčame ich používať ocot - Ariel (zo zelenej balenia), ako to tiež obsahuje zložky, ktoré sa zaoberajú vodný kameň a mnoho ďalších kúskov nečistôt, ktoré nechcete tam. Vieme, že Ariel je o niečo drahšie ako niektoré, ale je to tiež omnoho lepšie, podľa nášho názoru a našich vlastných testov, ktoré sa nesie.

Robiť to pravidelne, raz za mesiac alebo tak, môže v skutočnosti zastaviť problém vyskytujúci sa v prvom rade a je doporučená väčšinou servisných technikov, rovnako ako ostatné v rámci odvetvia a je často uvedené v návode výrobcu.

Tiež sa uistite, že ste vyčistiť dôkladne mydlom box, všetci von a nejako je to zvyčajne v návode na obsluhu, ako to urobiť. Venujte zvláštnu pozornosť časti zmäkčovadlo (ak ho používate) a uistite sa, že niečo je čistiť pravidelne, alebo sa môžete dostať vybudovať nie je moc pekné všivák, ako aj prípadné úniky zo tam.

Ak sa vám mydlo zásuvku von a pozrieť sa nad ňou uvidíte niekoľko trysiek, to je miesto, kde voda prichádza, aby sa rozišli do zásuvky sa uistite, že je čistý, považujeme za vhodné použiť starým kefkou na zuby máčané v trochu odfarbiť, aby si ich čistiť, najmä ak sú trochu plesnivý. Všetky čierne "veci" Vidíte tam je forma, je to vybudovať baktérií, ktoré jednoducho milujem vlhkom prostredí správať v. To je najlepšie to urobiť skôr, než údržbu umyť zabezpečiť, aby bielidlá a iné čistiace prípravky sú odstránené a tak nie je, potom vplyv na ďalšiu záťaž, ktorú si umyť.

Vysušenie môže tiež pomôcť masívne, to je dôvod, prečo mnoho ľudí radí, že dvierka práčky zostáva pootvorené.Ak máte problémy s plesňou a zápachu robí, keď na prvé nepríjemné, pomôže z dlhodobého hľadiska sa vyššie uvedené odporúčania.

Konečne, čistejšie riešenie tohto problému!

Tento článok bol pôvodne publikoval v roku 2004 a od tej doby sme hľadali vysávač, ktorý môže vyriešiť tento problém vôňa pre ľudí, sme v roku 2008 konečne našiel jeden!

 bol špeciálne vyvinutý na boj proti problému zapáchajúcich alebo zapáchajúci práčkou a je k dispozícii v internetovom obchode spolu s jeho sestrou produkt.

Je krátka, útoky zvyšok sám rozbil a odoslanie do kanalizácie a pravidelné používanie môže zastaviť deje znovu. Skvelá vec na tom je, že to nie je drahé ani blbo, je to vlastne celkom lacné.

Sme sa pýtajú stále na to najlepší spôsob, ako vyriešiť tento problém, a to najmä ak je to celkom zlé, je údržba umývačky trvať dlho jasné, pachy, ale to ešte nie je odstrániť všetky spodinu, čo zostalo, sa ako je špeciálne navrhnutý tak, aby prerušenie týchto rezíduí hore.

Ak je váš počítač naozaj zlý aj keď možno budete musieť použiť plnú balíček v prvom prechode a možno potreba znovu liečbe znovu, možno aj niekoľkokrát v závislosti od závažnosti baktérií vybudovať. A mohlo by to ešte horšie, než to bude lepšie!

Dôvodom je, že pri každom použití alebo údržby, Affresh umyť sa "oddelí" vrchnú vrstvu baktérie odchádzanie viac páchnuce všivák vystavené než predtým, čo robí vôňu prácu. Nie je iné riešenie ako vytrvať a opakovať, kým sa vyjasní, ktoré v niektorých prípadoch naozaj zlé sme videli, prijal viac než tucet umýva!

Viac informácií

Môžete si nájsť viac, ale aj súvisiace informácie o účinkoch nevykonáva údržbu umyť v nasledujúcich článkoch:

Z "The Art Of Práčovňa", vydanej spoločnosťou Procter & Gamble:

VZHĽAD

V prípadoch, že je možné vybudovať zvyšku na vnútornej strane práčky, ktorá sa môže preniesť do oblečenia. Vklady môžu byť spôsobené tým, špinu, mastnotu, handričkou alebo tvrdej vody soľou. Nepríjemný zápach môže tiež vzniknúť zo zvyškov. Vyššia teplota umývania a bielenie obsahujúce čistiace prostriedky môžu pomôcť predísť týchto rezíduí.

LIEČBA

Do "udržiavacie pranie" (vysokou teplotou aspoň 60 ° C alebo vyššej 90 C bez zaťaženia stroja) s využitím ťažkých bieliaci čistiaci prostriedok obsahujúci ako prášok Ariel alebo tabliet. V extrémnych prípadoch môže byť viac ako jeden údržba pranie potreba.

Príčina a prevencia

Príčina: Nedostatočná čistiaci prostriedok používaný pravidelne, tak špina nie je riadne vyriešené

Prevencia : Vždy používajte odporúčané množstvo pracieho prostriedku zodpovedajúce množstvo nečistôt, tvrdosť vody a množstvo bielizne

Príčina: Umývacie prostriedky bez bleach sa bežne používa

Prevencia: Vykonať údržbu mesačne umyť za použitia pracieho prostriedku s obsahom bieliace ako Ariel prášok alebo tablety

Príčina: Práčka je stále prevádzkovaná pri nižších teplotách

Prevencia: Vykonať údržbu mesačne umyť za použitia pracieho prostriedku s obsahom bieliace ako Ariel prášok, tablety alebo očistite

Príčina: práčka nebola daná základnej údržby

Prevencia: Po použití práčky, utrite okolo tesnenia dverí, dvere nechal otvorené po použití.